Niespodziewanka!

Ta – da!

Wpis krótki i nie całkiem postrzegany przeze mnie jako nowy wpis. Ale jest, odzywam się, żyję.

Mieszkam sobie od dwóch tygodni w Poznaniu z ciotką, wujkiem, kuzynem i jego dziewczyną. Zimno jak cholera, bo domownicy uznają pozostawianie drzwi na podwórko otwartych przez cały dzień i pół nocy za świetny pomysł. Więc pisząc to, siedzę w kocu.

Rozwijam się twórczo, aż serce rośnie, bo nie tylko w dziedzinach aktorskich, ale też literackich, muzycznych, ogólnie artystycznych, jak również psychologicznie.

Prawie wszystkie pieski znalazły nowy dom, a pan, który zastanawia się nad przygarnięciem ostatniej suczki, chyba czuje się samotny, bo smsuje ze mną codziennie. Mimo że zachowuję dystans profesjonalistki w kwestii negocjacji na temat adopcji szczeniąt, pan zaprosił mnie dziś na kawę. Ale jestem taka zajęta, mam warsztaty aktorskie, próby do spektaklu (brzmi poważniej i bardziej absorbująco niż „próby do pokazu”) i w ogóle mój grafik jest tak bardzo napięty, że nie mogę sobie pozwolić na kawę [z gościem, który nie wie nawet, ile mam lat – i z wzajemnością]!

Jestem podekscytowana i przerażona przyszłością. Niedaleką przyszłością. Najbliższą w zasadzie. Przyszłością.

Natomiast z teraźniejszości jestem całkowicie zadowolona. Fajnie jest! Dawno już nie było tak fajnie. Ale jakoś podświadomie w mojej głowie utworzył się obraz sinusoidy (chciałam napisać: „sinusoidy szczęścia”, ale brzmi to tak tandetnie i banalnie, jak książka Cecelii Ahern, którą ostatnio przeczytałam, więc określenie to wrzucam w mniej istotny nawias) i cały czas czuję, że jeżeli jest dobrze, to tylko oznacza, że już niedługo będzie gorzej.

No i wracam do mojej szalonej kariery muzycznej, którą z pełną parą rozpoczęłam rok temu, kiedy to wraz z Moniką nagrałam hit lata 2011.

Oficjalny, porządny, wyczerpujący nowy post już w niedzielę albo w poniedziałek. Nie odchodźcie od monitorów, przygotujcie sobie tylko zapas kawy i odświeżajcie stronę! Już wkrótce masa newsów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Niespodziewanka!

  1. Ev pisze:

    Ja odświeżam!! :D Może dzięki temu dobijemy do czterech tysięcy! I może jeszcze dzięki tym niusom. :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s